Į Elektrėnų Marias suplaukė pusšimtis valčių

Posted by gofish 2015.11.02 0 Comment(s)

2015m. rugėjo mėn. įvyko spiningavimo varžybos Elektrėnų mariose "Eketrėnu savivaldybės mero taurė 2015" kurias suorganizavo žvejų klubas "Elektrėnų Tritonas". Renginys sutraukė daugybę žvejų megėjų ir profisionalų kurie galinėjosi gausiais žuvų ištekliais pasižyminčiose Elektrėnų mariose. 

Prie šio renginio prisidėjome ir mes www.gofish.lt, ir Rabass pavadėliai, džiaugėmės gausiu susirinkusiu žvejų būriu ir esame dėkingi žvejų klubui "Elektrėnų Tritono", įpatingai Gintautui Kondratjevui už galimybę prisidėti prie važybų.

Visiems varžybų dalyviams www.gofish.lt padovanojo naujuosius Rabass Pro Series pavadėlius. Sulaukėme daug gerų atsiliepimų iš naujuosius Rabass pavadėlius per varžybas išbandžiusių žvejų.

Oras varžybų metu buvo permainingas, bet dauguma žvejų sugavo lydekų ir ešerių. Iškaikurių komandų teko girdėti, kad pavyko sugauti po 10 ar 15 lydekų, bet iš jų "legalios" buvo tik viena kita. Susumavus varžybų rezultataus, paaiškėjo, kad pirmąją varžybų vietą užėmė "Elektėnų Tritono" komanda: Valdas Basiukevičius ir Artūras Kavaliauskas, sugebėję sugauti įspudinga  4,5 kg svėrusią lydeką. Taip pat šita komanda buvo apdovanota už didžiausią sugauta žuvį varžybų metu. Sveikiname komandą ! 

Galutinė varžybų lentelė išsidėstė taip:

1vieta komanda „ELEKTRĖNŲ TRITONAS – 2“ : Valdas Basiukevičius ir Artūras Kavaliauskas (4,8kg)

2vieta komanda „Ant BangosSans“ : Saulius Bartusevičius ir Henrikas Vinckevičius (4,58kg)

3vieta komanda "Kaunas" : Remigijus Grinevičius ir Vidmantas Klevas  (2,72kg)

Pamačius varybų rezultatus nustebinti nelikome, pirmają vietą užėmė "vietinė" komanda kuri žino kiekvieną marių plotelį. Antrosios vietos nugalėtojai yra daug sportinėje žuklėje pasiekę žvejai sportininkai, kuriems sekmės faktorius negalioja. Trečiają vietą užėmusį komanda, mūsų bičiuliai, labai dažnai gaudo šiame telkinyje ir yra sugavę ne vieną įspudingą trofėjų.

Varybose buvo gausu linksmų užduočių žiurovams ir rezultatų laukiantiems žvejams. Dar Lietuvoje nematyta atrakcija buvo, teisėjų varžybų metu iš dalyvių sugautu žuvų surinkimas ir paleidimas į krante stovinti baseiną. Esantiems krante po varžybų buvo labai įdomu pamatyti kokios žuvys buvo sugautos.

"Elektrėnų Tritono" klubas apdovanojo ir skaniai pamatino gausų žvejų burį, ko kitose Lietuvoje rengiamose nekomercinėse varybose retai pamatysi. Taip pat išsiskyrė labai profisionalus organizatorių požiūris į varžybas. Prosisionalūs teisėjai, su greitaeigiais kateriais labai operatyviai atpaukdavo pas žvejus pasverti sugautų žuvų, taip pat džiugina, kad prie varžybų prisidėjo Elektėnų gelbėtojų komanda, saugojusi žvejus nuo galimų nelaimingų atsitikimų ant vandens.

Mūsų manymų žvejų klubo "Eletrėnų Tritono" surengtos spiningavimo varžybos buvo vienos geriausių 2015m nekomercinių renginių. Linkime klubui ir toliau organizuoti šauniuos žūklės renginius ateityje prie kurių tikimės prisidėsime ir mes www.gofish.lt

 

Apie renginį taip pat galite paskaityti...

http://elektrenutritonas.lt/lt/news/mero_taure_2015/

http://kablys.delfi.lt/zvejyba/elektrenu-marias-suplauke-pussimtis-valciu/

Leave a Comment