Lucky Craft # Pointer 100SP

Lucky Craft # Pointer 100SP
Kodas: LC/Pointer/100SP
Prekyboje: Taip
15,73 € be PVM: 13,00 €
Galimos spalvos:48

  • Dydis: 100mm
  • Svoris: 18 g
  • Tipas: SP (neutralaus plūdurumo)
  • Darbinis gylis: 1,5m 

Lucky Craft # Pointer 100SP # Tai pripažintas tarp spiningautojų masalas, kuris didelę dalį laiko žūklėje praleidžia vandenyje, viliodamas lydekas. Masalo forma yra pusiau Shad-Minnow tipo, todėl gaudant, tvičinant labai gerai jaučiasi masalo darbas.

Pagrindiniai šio masalo darbiniai bruožai yra: tvičinant, pauzės metu vobleris vartosi į šonus, tuo labai viliodamas lydekas, be to vobleris labai gerai metasi.

Lucky Craft Pointer 100SP – pravedimas yra paprastas, geriausiai tinka trumpi trūkčiojimas ir pauzė, kurios metu dažniausiai atakuoja lydeka. Priklausomai nuo žuvies aktyvumo pauzė tarp truktelėjimų gali butu kelios ar keliolika sekundžių. Vobleris labai tinka gaudant pasyvias žuvis, kuomet i kitus masalus lydekos nekreipia dėmesio. Neretai ant Pointer 100SP užkimba ir gražūs ešeriai.

Lucky Craft Pointer 100SP – turi pačią didžiausią spalvų gamą (virš 200 atspalvių), iš visų masalų gamintojų. Todėl reikiamą spalvą ras bet kuris žvejys.

Šiuos voblerius GOFish Team naudojame jau eilę metų, ir masalų dėžutėse jų susikaupę ne vieną dešimtis. Masalas puikiai dirbą visais metų laikais, visuose stovinčio vandens telkiniuose ir upėse.

Neretai žūklėje šitas masalas stoja į pirmas gretas, kadangi dėl savo išskirtinio darbo ir reikiamos spalvos tuo metu, nieko geriau nerasi.

 

Tai išties puikus masalas į kurį įdėjus savo fantaziją galima sugauti daug įspūdingų laimikių.

Duomenys
Dydis10,0cm - 12,0cm
Svoris15,0g - 20,0g
TipasSuspend
Masalo tipasVobleriai
FormaMinnow