Apie mus

APIE MUS


Mūsų įmonė ofisas įsikures Kaune. Visos mūsų parduodamos prekės randasi mūsų sandelyje Vokietijoje.

Gofish.lt vykdoma tik internetinė prekyba žūklės reikmenimis. Nurodomas kiekis SANDELYJE reikia, kad prekės yra mūsų sandelyje Vokietijoje. 

Mes savo veiklos prioritetais laikome: patogų prekių užsakymą, priimtinas kainas,  patogų prekių pristatymą.


 

Mūsų kompanijos misija ir tikslai – būti ne tik žūklės reikmenų pardavėju, bet ir visada galime Jūs pakonsultuoti dėl kažkokios prekės. Būtent dėl šios priežasties mūsų klientai visada lieka patenkinti įsigyta preke ir aptarnavimo kokybe. Mes dirbame tam, kad Jums suteiktume nepriekaištingos kokybės paslaugas.

 

Gofish.lt - Elektroninė parduotuvė siūlanti įsigyti žūklės reikmenys jums! Turime įvairių modelių, tipų žūklės reikmenų ir priedų skirtų kiekvienam žūklės atvejui.

Siekdami palaikyti ryšį su klientais mes rašome apie išbandytus žūklės reikmenys savo FB paskyroje, kurioje Jūs galite pasidalinti savo nuomone.

 

Mūsų partneriai

Siekdami būti geriausiai prekyboje žūklės reikmenimis, mes galime pasiūlyti didelį prekių asortimentą už gerą kainą mūsų klientams. Mums savo produkcijos platinimą yra patikėjusios didžiausių ir žinomiausių prekinių ženklų kompanijos. Platus prekių pasirinkimas visiems žūklės būdams.

 

 

GOFISH.LT

 

Įmonės rekvizitai:

UAB "Žūklės bazė"

Įmonės kodas:304179048

PVM kodas: LT100009969017